Mohu Vám pomoci

- v léčbě chronických nemocí  dětí i dospělých

- psychické potíže ( vnitřní neklid, podrážděnost, tiky, úzkosti...)

- v hledání a přijímání skutečného poselství nemoci a trápení, a tím v znovunastolení vnitřní harmonie

- na cestě sebepoznání, v objevování sama sebe a své skutečné hodnoty 

- v překonávání těžkých životních situací

 

Jak probíhá homeopatická konzultace

Při homeopatickém vyšetření pracuji metodou vitálního přístupu, která hledá skutečnou vnitřní příčinu problému, projevující se na úrovni fyzické (alergie, astma, únava, bolest apod.) nebo na úrovni psychické (sebepodceňování, agresivita, předrážděnost…), Tento přístup se snaží najít to zvláštní a jedinečné v nás, to, co nás navzájem  odlišuje, odděluje, náš hluboce vrostlý způsob vnímání světa i sebe sama. Uchopením tohoto zvláštního a jedinečného je nalezen hluboce působící homeopatický lék pro daného člověka.

Zároveň je "pouhým" nesoudícím, vstřícným nasloucháním homeopata podporována v nemocném nebo utrápeném či bezradném člověku jeho lidská podstata, která v atmosféře respektu a přijetí ožívá a napřimuje se. 

 

Budu Vám naslouchat, spolu půjdeme po niti Vašich obtíží, abychom postihli jejich podstatu. 

Vstupní homeopatický pohovor vyžaduje časové pohodlí, trvá asi 2 hodiny. V jeho průběhu také Vy sami hlouběji ucítíte sami sebe, svou životní esenci, lépe si uvědomíte smysl a provázanost svých potíží a nemocí, své přednosti i slabá místa, o která stále zakopáváme. 

 

 

Potom nastává fáze určení homeopatického lék, který Vám mohu objednat, většinou z anglické homeopatické lékárny Helios. Asi během 7 - 14 dnů dostanete svůj lék.

Správně zvolený homeopatický lék vystihuje Vaši jedinečnost a pomáhá nastoupit proces léčení. Záleží však samozřejmě také na Vás, na Vaší vnitřní spolupráci a touze se uzdravit.

 

Za 4 - 6 týdnů přijdete na první kontrolu (při akutních potížích samozřejmě dříve), kdy spolu probereme, co se změnilo, jak se vyvíjí léčení. Na dalších kontrolách se domlouváme podle potřeby a stavu.

 

Kde mne najdete

v Havířově na ulici Příčná 1

 

Objednávky 

 

 tel:     +420 608 078 000  

Kontakt pro dotazy a objednávky

 e-mail:     lenka.szopova@seznam.cz