Ceník služeb

 

Ceny se mohou individuálně lišit, podle náročnosti případu i finančních možností klienta.

 

 

Vstupní konzultace, v délce 2 hod    1000 Kč (děti  600 Kč)

(Během tohoto jen pro Vás vyhrazeného času projdeme Vašim životem, místy, které Vás trápí i těší a ve vstřícné atmosféře se nejen homeopatovi ukáže cesta k výběru homeopatického léku, ale i Vy si mnohé sami uvědomíte a odpovíte si na to, s čím se potýkáte., což bývá velmi léčivé. Probereme také Vaše fyzické obtíže, prodělané nemoci a reakce tělesné na stres, počasí... )

 

Vyhledání individuálního léku         500 Kč

(Následná práce homeopata na vyhledání léku na základě jeho intuice, studia, zkušeností a také ověřování v dostupných homeopatických encyklopediích, časopisech a případech uveřejněných v tištěné i elektronické podobě na internetu.)

 

Kontrolní konzultace, v délce 1 hod         500 Kč

(Kontrola toho, jak homeopatická léčba pokračuje, co se skutečně událo, jaké byly reakce na lék a jak postupovat s léčením dále. Minimálně jedna až dvě kontroly se velmi doporučují. První kontrola bývá asi za 6 týdnů, další za 3 měsíce.)

 

Zajištění homeopatika (z anglické lékárny Helios)        200 - 300 Kč

(Vybraný lék většinou není běžně dostupný, na základě dobrých zkušeností využívám velmi široké nabídky londýnské homeopatické lékárny. Ceny za homeopatikum nejsou pevné, upravují se podle cen výrobce, lékové formy, poštovného)

 

Konzultace při akutním onemocnění            300 Kč

(Pomoc při akutních potížích nebo pokud nechcete hledat Váš hluboce působící lék, ale jen řešit momentální zhoršený fyzický stav a vyznat se v možnostech akutní homeopatie. Možno osobně i telefonicky.)